Partner Klesta Company
Maszty DUŻE Drukuj

hmmmm.... co oznacza zwrot "maszty flagowe DUŻE".... ??? są to maszty głównie do montażu w stopie betonowej. Z życia , są to produkty które najczęściej znajdują zastosowanie przy siedzibach firm , marketach , galeriach handlowych , urzędach, stacjach benzynowych itp. Zwykle wysokie , na dużych średnicach rur aby utrzymać sporą flagę. Czyli jednym słowem montujemy maszty flagowe na stałe (choć to nie do końca prawa) i pozostaje nam jedynie zapewnić aby były dla nas reklamą a nie odstraszaczem....

 

W sekcji "maszty DUŻE" zamieściłam dwie grupy masztów. Nie chcę aby jakiś klient się na mnie obraził.... ale niektóre produkty są typowe (mają służyć reklamie) i na nie klientów jest więcej a niektóre poprzez swój oryginalny wygląd , doskonałą jakość i precyzję wykonania są prestiżowe. Nie chcę powiedzieć , że nie są dla wszystkich ... ale w gruncie rzeczy chyba tylko firma której bardzo zależy na indywidualnym charakterze może sobie na nie pozwolić. Ja osobiście polecam dobór produktu pod kątem potrzeb, temu czemu ma służyć ale na pewno nie zalecam kierowania się jedynie ceną. Proponuję szczegółowo zapoznać się z możliwościami jakie dają nasze maszty flagowe, czym się różnią, co nam zagwarantują  i jakie są wymagania co do ich późniejszej obsługi.

 

Nasze maszty są produkowane w Polsce. Spełniają normy i posiadają certyfikaty. Ich wysoka jakość jest potwierdzona przez zadowolenie klientów oraz wyliczona w raportach wytrzymałościowe jakie dział techniczny jest w stanie przygotować dla każdego klienta. Nie boimy się porównania z konkurencją.... wiemy , że nasze produkty są tworzone z najwyższej jakości elementów i dlatego z czystym sumieniem dajemy na nie długie gwarancje.

 

Ważna informacja, zanim przejdziesz dalej i zaczniesz szukać produktu dla siebie zdecyduj jakiego typu maszt Cię interesuje. Aby produkt się sprawdził i był użyteczny ważnym jest poprawny jego dobór. Należy przemyśleć jakie flagi będą wisiały na maszcie ? czy pionowe , czy poziome ? czy może wybierzemy wariant zamienny ??? czy chcemy aby treść zawarta na wydrukach była stale czytelna ??? czyli idąc dalej musimy odpowiedzieć na pytanie czy maszt ma mieć ramię poprzeczne czy nie koniecznie ??? następnie ważne jest jak wysoki ma być maszt i gdzie będzie montowany ???  bo to wiąże się z wyborem elementu montażowego jaki trzeba zastosować w danym przypadku oraz z podjęciem decyzji w jaki sposób będziemy zmieniać flagi i serwisować maszty ??? oczywiście miejsce montażu ma dodatkowo istotne znaczenie dla samych montażystów w przypadku zastosowania wspornika zawiasowego , gdyż kładzenie masztów musi być ukierunkowane w miejsce gdzie można swobodnie dostać się do jego wierzchołka.

 

Taka ściąga , nasze maszty są podzielone na 4 typy:

STANDARD - maszt bez ramienia,  linka na zewnątrz mocowana na knadze zewnętrznej.

SUPER - maszt bez ramienia , linka wewnątrz mocowana w knadze zaciskowej umieszczonej pod zamykaną klapką w rurze masztu.

BANNER - maszt z nieopuszczanym ramieniem , bez linki i bez możliwości opuszczenia flagi z poziomu ziemi.

SUPERWINDTRACKER - maszt z opuszczanym ramieniem , linka wewnątrz mocowana w knadze zaciskowej umieszczonej pod zamykaną klapką  w rurze masztu.

 

Życzę miłej lektury :)