opis masztów EXCLUSIVE Drukuj

materiał z jakiego jest wykonany maszt

aluminium - jakość aluminiowych rur naszych masztów to bardzo ważny argument. Wykonane są ze specjalnego stopu AlMgSi o podwyższonej sprężystości i wytrzymałości. Trwałość i estetyka powierzchni rur uzyskana jest dzięki procesowi anodowania o minimalnej grubości Al/An 20µm. Grubość ścianek rur od 1,2 – 3,5 mm. Wszystkie akcesoria metalowe masztu nity, śruby, wkręty wykonane są również z wysokiej jakości stali szlachetnych a akcesoria tworzywowe użyte w produkcji to poliamidy , polietyleny oraz tworzywa ABS. Maszty spełniają wymogi norm PN-EN 40 i PN-EN 1991-1-1:2008. To wszystko zdecydowanie przekłada się na ich trwałość. W sumie,  to co dzień narażone są one na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Zastosowanie aluminium jako podstawowego materiału do budowy masztu pozwala również na zminimalizowanie tego wpływu. Aluminium ma również właściwości tworzenia powłoki ochronnej na swojej strukturze zewnętrznej, nie wymaga powłoki zabezpieczającej (malowania, cynkowania) jak w przypadku masztów stalowych. Do tego wszystkiego aluminium jest trzykrotnie lżejsze od stali czyli przy ich montażu nie potrzeba ciężkiego sprzętu , transport jest tańszy  i łatwiejszy. 100% recykling to też bardzo ważna sprawa. Aluminium charakteryzuje się możliwością łatwej utylizacji i odzyskania części kosztów zakupu.  Surowcem do produkcji naszych masztów aluminiowych w dużej mierze jest aluminium pochodzące z recyklingu.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

charakterystyka masztów EXCLUSIVE

Maszt aluminiowy anodowany jednoelementowy cylindryczny o przekroju umożliwiającym prowadzenie wewnątrz zaczepów ślizgowych oraz linki.


Taki maszt występuje w dwóch wersjach : super i z opuszczanym ramieniem. Maszt zawiera wszystkie niezbędne elementy do prawidłowego funkcjonowania.

Exclusive SUPER

W komplecie : aluminiowa cylindryczna rura anodowana z kanałem linowym, linka prowadzona wewnątrz masztu, wciągarka taśmowa, korbka, ślizgi, obciążnik wewnętrzny, płaski top, tuleja lub wspornika (do wyboru jako element montażowy), opakowanie - foliowy rękaw.

Exclusive Z OPUSZCZANYM RAMIENIEM

W komplecie : aluminiowa cylindryczna rura z kanałem linowym, wciągarka taśmowa, linka prowadzona wewnątrz masztu , korbka, opuszczany banner, opaski tworzywowe, obciążnik, płaski top, tulej lub wspornik zawiasowy (do wyboru jako element montażowy), opakowanie - foliowy rękaw.


Możliwe wysokości : 5-10m.
Średnice rur : 75 oraz 93mm.
Mechaniczne podnoszenie i opuszczanie flagi za pomocą wciągarki.
Wszystkie dostępne i pasujące akcesoria pokazane są na karcie katalogowej masztu.
Opcje dodatkowo płatne : anodowanie na wybrany kolor, kula ozdobna i opakowanie kartonowe.
Gwarancja : 10 lat na łamliwość masztu , 10 lat na powłokę masztu i 2 lata na wszystkie elementy masztu.

Do pobrania: