o nas Drukuj

Partner KC to twór reklamowy jaki ? trudno określić jednym słowem... agencją się nie czujemy , drukarnią nie jesteśmy …. i co tu powiedzieć ? Na pewno jesteśmy pewnym i solidnym partnerem. Na swoje doświadczeni pracowaliśmy 9 ponad lat.

Powstaliśmy z konkretnej potrzeby. Nasza firma nosi miano Autoryzowany Dystrybutor Firmy Alumast S.A. Wielu z Was już nas zna a na pewno mnie :) Masztami flagowymi zajmuje się od ponad 9 lat. Przez ten czas dzięki wielu szkoleniom produktowym poznałam specyfikę sektora reklamy zewnętrznej. Jestem świadoma , że niewiele osób wie o masztach tyle co ja....


Miesiące i lata leciały. Uczyliśmy się , poznawaliśmy standardy , metody i produkty reklamowe jakie kreują wizerunkami Polskich firm. Mamy wiedzę kompleksową z zakresu technicznego i produktowego. Potrafimy doradzić klientowi i pomóc w załatwieniu pełnej dokumentacji. W ciągu tych lat obsługiwaliśmy klientów w pełnym zakresie potrzeb reklamowych. Pozyskaliśmy wiedzę o możliwościach pigmentu, solventu , sublimacji czy sita. Jednym słowem jesteśmy wartościowym partnerem w biznesie :)


Chciałabym wszystkich , starych i nowych klientów , tych co razem ze mną przeprowadzili realizacje bez stresu i tych co rwali włosy z głowy (bo w naszej branży to normalka), tych co mnie lubią i tych co „muszą” ze mną się dogadać zaprosić do współpracy z Partner KC. Jesteśmy młodzi , zdolni i do tego … bardzo skromni :) ale przede wszystkim jesteśmy otwarci na współpracę. Naszym hasłem przewodnim jest „budujmy mosty”. Wierzymy szczerze w to , że tylko łącząc się we wspólnych działaniach można osiągnąć zamierzony cel i satysfakcję.


Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy - zespół partner KC