Wydruki Łódź - Cennik - Partner Klesta Company
Wydruki Drukuj

W Partner Klesta Company flagi reklamowe to nasza specjalność – chcemy oferować ci najlepsze rozwiązania w dziedzinie reklamy zewnętrznej, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić twoje wymagania, także wtedy, gdy chodzi o atrakcyjne ceny!

 

Jesteśmy w stanie wykonać dla ciebie flagi na maszty każdego rodzaju – pionowe i poziome, duże i małe, które doskonale nadają się do promowania firm i przekazywania treści informacyjnych podczas różnego rodzaju eventów, między innymi targów, festiwali, akcji marketingowych, również do reklamy sklepów, salonów, punktów usługowych. Od razu przyciągają uwagę i również pomogą ci w podniesieniu prestiżu twojej firmy lub wydarzenia. Z nami nie musisz jednocześnie obawiać się o wysokie ceny, ponieważ nasze flagi to idealne połączenie niskich kosztów i wysokiej jakości.

 

Na fladze jesteśmy w stanie umieścić dowolne napisy, zdjęcia oraz grafiki – klienci najczęściej decydują się na logo firmy, ale również można zaprezentować na nich inne informacje. Na naszej fladze może znaleźć się każdy projekt zgodnie z twoim pomysłem. Jesteśmy w stanie wykonać każde flagi reklamowe łódź - Cennik zapytaj w naszej siedzibie lub mailowo czy telefonicznie.

 

Do produkcji flag wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiał flagowy – to 100% poliester, który jest lekki i odporny na zabrudzenia. Do druku wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości atramenty, które pozwalają nam na uzyskanie najlepszej jakości wydruków odpornych na działanie czynników zewnętrznych, dlatego nie wyblakną pod wpływem promieniowania UV. Nasze flagi dodatkowo obszywane są eleganckim szwem, który poprawia ich trwałość.

 

Do flag oferujemy również wszystko, co potrzebne do ich prawidłowego montażu, dlatego też jeżeli chcesz od razu zaprezentować flagę, kupisz u nas niezbędne akcesoria w atrakcyjnych cenach.

 

Jeżeli chcesz zamówić flagi reklamowe w Łodzi, jesteśmy całkowicie do twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje oraz indywidualną cenę dotyczącą naszej oferty. Odpowiemy również na wszystkie twoje pytania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Partner Klesta Company!